Rozlúčková slávnosť predškolákov sa niesla v príjemnej a slávnostnej atmosfére. Deti pod vedením svojich učiteliek predviedli pre svojich rodičov, súrodencov, starých rodičov a kamarátov z mladších tried pestrý program plný piesní, básní, tanca, hudby a úprimných poďakovaní. Svojím vystúpením priniesli prítomným veľa radosti a nezabudnuteľných zážitkov.
V úvode slávnosti sa prihovorila v mene rodičov pani Ľochová, duchovný správca školy a riaditeľka materskej školy. Podujatie sa uskutočnilo vo Veľkej sále Zlatého býka, ktorej reprezentatívne priestory umocnili slávnostný charakter celej udalosti.
Nechýbalo ani požehnanie školských tašiek budúcich prvákov, odovzdanie darčekov a poďakovanie deťom za ich aktívnu účasť a úspešnú reprezentáciu materskej školy. Slávnosť bola dôstojným zavŕšením predškolských rokov a krásnou rozlúčkou s materskou školou. Ďakujeme milé deti, že každé z vás napísalo do príbehu našej materskej školy svoj vlastný riadok a práve preto je dnešná rozlúčka taká výnimočná.
Počas rokov strávených v našej materskej škole vzniklo množstvo krásnych spomienok. V pamäti nám zostanú veselé hry, spoločné modlitby, výlety, vystúpenia, tvorivé dielne, ale aj detské výroky a úsmevné momenty. Každé dieťa zanechalo v našej škôlke jedinečnú stopu a obohatilo ju svojou osobnosťou.
Ako cirkevná materská škola sme sa snažili nielen učiť a vychovávať, ale aj viesť deti k hodnotám dobra, lásky, úcty a viery. Veríme, že semienka, ktoré boli zasiate do ich sŕdc, budú ďalej rásť a prinášať dobré ovocie.
S láskou vám želáme šťastnú cestu do novej etapy života. Nech vás Pán Boh žehná a ochraňuje každý deň.